15 Čvc
2023

Stěhování je čisté zlo. Na darmo se neříká, že je lepší vyhořet než se stěhovat. Jen si to představte, kolik budete muset zabalit věcí. Všechny věci pečlivě uschovat do beden a krabic, které se mohou rozbít. Musíte je zvlášť důkladně zabalit. Rozhodně nemůžete skleněné talíře a skleničky dát jen tak do krabice. Kdybyste tak učinili, nevytáhli byste pak z krabice talíře a skleničky, ale jen spoustu střepů. Když máte větší počet květin, musíte zvolit vhodné zabalení truhlíků, aby nedošlo k vysypání hlíny z květináčů. A to nemluvím o samotném polámání listu a květin. Ochrana je důležitá. Přece jenom jste je doma nepěstovali k tomu, aby se při stěhování zničili.

pronájem dodávek

Co pak samotný převoz nábytku. Čeho se zbavit a co bez škrábanců přesunout z místa na místo. Musíte rozložit nábytek a bezpečně ho přepravit do nového obydlí. Některé kousky nábytku už ovšem ani rozložit nejdou, neboť jsou za ty léta tak speciálně zpevňované, že je to již nereálné. Musíte je přepravit v celku. K tomu ovšem budete potřebovat větší vůz. Váš osobní automobil vám rozhodně stačit nebude. Stejně se jedná o spoustu věcí a osobním autem byste museli přejíždět aspoň stokrát. Máme pro vás jednoduché řešení. Zapůjčení většího vozidla, do kterého se toho vleze hodně i váš nerozkladný nábytek.

pronájem dodávek

Pronájem dodávek https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha vám zajistí komfort a pohodlí. Automobil vám po dohodě přistaví a po skončení vypůjčené doby si pro automobil přejedou. Po celou dobu máte zajištění havarijní pojištění a dálniční známku po celé České republice. K pronájmu vám postačí pouze dvě základní věci. Dva doklady totožnosti a vratná kauce pět tisíc. To je vše, co budete k pronájmu potřebovat. Teď už vám nestojí vůbec nic v cestě. Stěhování může začít. Naložte vše, co budete chtít odvést do prostorné dodávky a můžete vyrazit k novému bydlení. No není to jednoduché. Teď už pro vás bude stěhování hračka.


https://www.fiket.cz
marekrohlik@seznam.cz