27 Srp
2023


Máte ve svém okolí někoho, kdo je vášnivým milovníkem kávy a nedokáže si bez ní představit žádný ze svých dní? A patří tento jedinec i do sekce lidí, u kterých si nebudete vědět rady, až budete vybírat vhodné vánoční dárky? Využijte tedy kávové předplatné od Darka shop, které nyní nabízejí a hned vám vysvětlíme, v čem to spočívá. Nabízejí celkem dva druhy tohoto předplatného, jeden je na půl roku, jeden je na celý rok dopředu. A je to tak, že pokud si ho zakoupíte, bude vám nebo na jméno vámi obdarovávaného chodit každá měsíc čerstvě pražená káva, pokaždé z jiné destinace, z Brazílie, Kolumbie, Kuby, Etiopie, Guatemaly a dalších destinací.

zrnka

Můžete si vybrat, zda chcete, aby vám chodilo zrnkové provedení nebo už namleté. Každopádně se jedná o skvělý dárek, který potěší nejednoho milovníka tohoto kofeinového zázraku. Jedná se o skvělý dárek i pro vašeho nadřízeného, pokud třeba právě slaví svoje jubileum nebo třeba odchází do důchodu. Na tomto internetovém obchodě si také můžete vybrat další ze skvělých tipů na dárky, nejenom Arabica nebo Robusta a další dárková balení kávy, ale také spousta druhů čajů a dalších milých pochutin. Jedná se o českou firmu, která má patnáct let zkušeností a dělá svojí práci dobře.

kafe

Navíc při větší objednávce nad jeden tisíc korun můžete mít dopravu zdarma, takže si zde můžete pohodlně naklikat vaše vánoční dárky nebo zásoby čajů a kávy na nadcházející zimu k vám domů. Čaje nabízejí z plantáží celého světa, najdete zde také sušené bylinky, koření a čokolády, nebo sušené ovoce a ořechy. Prostě krásné dárky, které jsou praktické pro každého. Už jste zkoušeli indický černý sypaný čaj zvaný Assam? Nebo znáte pozitivní účinky na zdraví u bílého čaje? Nebo čaje z čerstvě usušeného ovoce, ty mají svoje kouzlo také téměř pro každého! Vyberte si z tohoto kvalitního sortimentu.


https://www.fiket.cz
marekrohlik@seznam.cz