15 Čvc
2023

Zdravé a hezké zuby jsou naší vizitkou
Je zajímavé, kolik lidí si neumí správně vyčistit zuby. Málokdo používá všechny dostupné prostředky k tomu aby si dobře vyčistil zuby a snížil tak riziko vzniku zubních kazů. Právě zubní kazy jsou jedním z vůbec nejčastějších problémů se zuby. Víte jak vznikají zubní kazy? Špatným čištěním. Určitě jste si někdy všimli že máte na zubech vrstvičku která jde odloupnout kartáčkem nebo i prstem. Je to shluk bakterií, které se vám usídlily na zubech. Kdybyste si je pořádně čistili, baterie tam mít nebudete. Nejčastěji se s plakem setkáváme mez zuby, protože právě to jsou místa, která si lidé čistí nejméně. Nepoužívají totiž mezizubní kartáčky a nitě.

zubní ordinace

Kde se naučit zuby čistit?
Jen naprosté minimum lidí má správné návyky v oblasti zubní hygieny. Není se za co stydět, protože je to opravdu častý problém. Můžete ho vyřešit tím, že budete pravidelně navštěvovat nejen zubní hygienu ale i preventivní prohlídky u zubaře. Dentální hygienistka vám zuby bezbolestně a precizně vyčistí speciálními nástroji, kterých se opravdu nemusíte bát. Díky tomu budete mít zuby bez plaku. Zároveň vám ukáže jak a čím si zuby čistit a také vám doporučí kartáček i mezizubní kartáčky či nitě které budou nejvhodnější pro vaše zuby.

zubní vyšetření

Hledáte který zubař v Praze má ještě volná místa?
Naše klinika je moderní a vybavená nejlepšími přístroji pro vyšetření zubů. Kromě diagnostiky onemocnění vás také rovnou ošetříme. Opravíme vám křivé zuby, vyčistíme kanálky, odstraníme odumřelé zuby a vytvoříme vám zubní náhrady. Zabýváme se i estetickou stránkou věci, takže vám vyrobíme zubní fazety a zuby vám i šetrně vybělíme.
Zaregistrujte se u nás co nejdříve, a pokud chcete mít jistotu že zuby vašich dětí budou v dobrých rukách, vezměte je s sebou. Dohlédněte na to, aby si vaše děti zuby čistily lépe než vy.


https://www.fiket.cz
marekrohlik@seznam.cz