09 Led
2024


Plesová sezóna je v plném proudu, to jste si ale určitě všimli. Tak se utíkejte podívat do skříně, zda si máte co vzít na sebe. Hodně se teď pořádá plesů na vhodné téma. Třeba tady u nás byl ples na téma námořník. Vypadalo to skvěle. Spousta lidí si oblékli modrobílý drescode. Muži si uvázali modrou kravatu na bílou košili a ženy si daly krásné modré šaty, které ladili k partnerově kravatě. Máte rádi tematické plesy, nebo spíše chodíte jen na ty klasické? Plesy pořádají hlavně třeba hasiči, myslivci, skauti, ale taky i studenti. Můžete jít třeba na ples obce nebo města. Máte si opravdu z čeho vybírat. Tak kam letos půjdete? Já bohužel nikam.

tématický ples

Mam doma půlroční kojené miminko, ale už se těším na příští sezónu, kde si na sebe vezmu krásně šaty, které si vypůjčím v půjčovně plesových šatů v Praze Svatební-saty-spolecenske-plesove. Svatební či společenské šaty si nemusíte kupovat. Pokud je využijete, tak si je můžete koupit. Ale třeba pro mě je to zbytečné, protože já si na každý ples vyberu jiné šaty, a tak velkou skříň doma opravdu nemám. A hlavně co bych dělala z takové hromady šatů. Když si vezmete, tak každý rok se mění móda. Tak že to co bylo minulý rok nebo před dvěma lety, tak už to nemusí být ono anebo se třeba do těch šatů nevlezete.

večení šaty

To už se mi taky několikrát stalo. Půjčovná je skvělá. Nemusíte si půjčovat jenom plesové šaty, ale naleznete zde i třeba šaty na svatbu a taky třeba šaty pro družičky. A co je ještě důležitější pro studentky, které budou maturovat? No přece maturitní ples. A na takovou velkou událost se slečny těší už od prvního ročníku. I když české plesy nejsou tak šílené jako ty v Amerických filmech, tak si myslím, že je to pro studenty velká událost, kterou si opravdu každý z nich zaslouží. Tak pokud sháníte šaty, ať už na ples nebo svatbu, tak nemusíte utrácet velké peníze za koupi. Ale šaty si můžete půjčit a pak je zase vrátit.


https://www.fiket.cz
marekrohlik@seznam.cz