27 Srp
2023


Bohužel ne všechny stavební firmy jsou solidní a klientům opravdu dodají to, co je ve smlouvě. Vybrat stavební firmu je dnes poměrně těžké, protože je jich hodně a tak je těžké se v nich zorientovat. Je potřeba si uvědomit hlavně fakt, že za každou firmu mluví zkušenosti s jejími službami a pracemi. Proto pokud si vyhlédnete jakoukoliv firmu za jakýmkoliv účelem, vždycky si projděte recenze od klientů. Ty vám napoví nejvíc. Dozvíte se zda firma dodržela termín dodání, zda byly použité deklarované materiály, jak firma komunikovala a podobně.

nový dům

Čemu se vyhnout
Pokud na firmu uvidíte jen jednu negativní recenzi, vyhněte se jí obloukem. Je to pro vaše dobro. Můžete si tak ochránit peníze, a při stavbě domu jde o statisíce až miliony. Je lepší se vyhnout někomu kdo už jednou nespolehlivý byl, než mu dávat šanci a dopadnou stejně jako první nespokojený klient. Ušetříte si tak spoustu starostí.

My jsme velmi solidní firma, která nemá nouzi o klienty. Stavíme dřevostavby i zděné domy podle našich typových projektů. Většina lidí si vybírá přízemní bungalovy, ale i patové domy mají stále svoje příznivce. Na našem webu najdete sporty kladných recenzí. Předali jsme také dům pro Terezu Bebarovou Enerdomy.cz, který se pyšní velkými okny a spoustou denního světla. Každý dům je stavěn v určitém standardu, který je možné podle přání klienta změnit. Část klientů si volí jinou barvu oken, fasády nebo střechy.

model domu

Domy dodáváme kompletně hotové. Nenabízíme kuchyňské linky, protože jde o velmi individuální záležitost, a tak si ji každý klient zařizuje sám. Takto jsme se rozhodli na základě konzultace s klienty, kteří uvítali možnost domu na klíč s možností koupě vlastní linky. Domy jsou hotové včetně solárních panelů a tepelného čerpadla. Získáte tak moderní nízkoenergetickou novostavbu, kterou si zamilujete.


https://www.fiket.cz
marekrohlik@seznam.cz