23 Zář
2023


Jaké jsou výhody, když si pronajmete na svou domácí oslavu krásný party stan? Je to jednoduché, zajistí vám krásný prostor, který může skryt veškeré stoly s občerstvením, ale i posezení. Můžete tak sedět mimo sluneční paprsky, které mohou být uprostřed léta vážně nepříjemné. Je to skvělé hlavně pro starší osoby, které už sluníčko zatěžuje. Může se jim špatně dýchat a motat se jim hlava. Na druhou stranu to může být i útočiště před nepříznivým počasí. Když začne v letních dnech pršet nebo se přižene nepříjemná bouřka, která trvá jen několik desítek minut. Budete mít jistotu, že v obou dvou případech jste chráněni. Má to tedy hlavní výhodu útočiště, které vám party stan poskytne.

pronájem párty stanů

Dalšími výhody jsou jejich boční strany. Můžete si zapůjčit ke stanu i bočnice a zamezíte věcem, které jsou volně položeny na stolech, aby je odnesl vítr. Boční strany stanu zaručí, aby na seniory nefoukalo a nenachladili se. Ovšem je to na posouzení zákazníků, jestli o něco takového stojí nebo ne. Někteří mohou zvolit variantu party stanu jen se střechou a nechat tak vzduch pod stanem proudit.

pronájem párty stanů

Rozměry party stanů jsou různé: můžete si vypůjčit menší čtvercový stan nebo zvolit jeden s těch velkých, které se půjčují na velké svatební obřady. Mohou mít na délku až několik desítek metrů. Tak pod ně schováte krásně celou svatební hostinu, ať už se bude jednat o svatební tabuli nebo i o taneční parket. Možnosti jsou velké a pronájem party stanů se vám bude snažit co nejvíce vyhovět. Můžete dát dva stany kolmo k sobě nebo udělat jednu dlouhou nudli. To je jen na vaši fantazii.

Poslední výhodou je, že vám party stan firma doveze až na zvolení místo a sestaví na danou hodinu, na jakou si budete přát. Po akci si pro stan opět přijedou a složí si ho. Pro vás to tak bude bez problémů a bez složitého manipulování. Dodavatelé jsou na své stany již zvyklí a nezabere jim manipulace se stanem moc dlouho. Mají to dostatečně natrénované.


https://www.fiket.cz
marekrohlik@seznam.cz