18 Čvc
2023

S penězi to my lidé míváme často těžké. Tyto jsou potřeba, chceme je tedy mít, jenže ať se snažíme, jak se snažíme, dost jich prostě nemáme. A tak jsme nuceni třeba i dnem i nocí přemýšlet o tom, kde by se ještě nějaké sehnaly. A co nás v takových chvílích nevyhnutelně napadne? Třeba to, že by to mohla spravit nějaká ta půjčka.

Upřímně řečeno, někdy to skutečně ani jinak nejde. Peníze se jen tak nevydělají, a když je tedy nemáme, těžko si přijdeme k dalším. Ovšem půjčka tu je i není řešením. Záleží totiž hlavně na tom, zda ji ve své situaci dostaneme. A čím je naše situace právě tristnější, tím je to se získáváním půjčky beznadějnější.

rupie mince

Že byste si ve chvílích, kdy nemáte dost vlastních peněz, došli půjčit nějaké do banky? Jistě, zastavit se tam můžete. Jenže naděje na úspěch tam není nijak velká. Spíše je mizivá. Protože banky mají svá pravidla, podle nichž se všichni jejich zaměstnanci řídí, a pokud na tom nejste tak, abyste oněm pravidlům vyhověli, máte smůlu.

Máte dejme tomu příliš nízké příjmy nebo záznamy v registrech dlužníků? Pokud ano, na nějakou bankovní půjčku zapomeňte. Žádání o ni by bylo jenom ztrátou času.

rupie bankovky

Jenže půjčku potřebujete, že? A na koho se tedy obrátit, když banka není ta pravá finanční instituce? Na koho asi? Když ne na banky, pak přece na nebankovní společnost. Protože tady pořád ještě nějakou naději máte. Když vlastníte nějakou nemovitost, může se tato využít jako zástava, a pak je docela lehce dostupná americká nebankovní hypotéka. U té totiž jde právě o takovou nemovitou zástavu. Všechno ostatní je tu vedlejší. A to dává šanci právě komukoliv, kdo není bonitní a jinde by splácení dostatečně zaručit nedokázal. Ale tady to zvládne. A dostane třeba i velké peníze s velice dlouhou dobou splácení a dalšími příznivými podmínkami. Což je přesně to, co mnozí lidé v tíživé finanční situaci potřebují.


https://www.fiket.cz
marekrohlik@seznam.cz