15 Čvc
2023

Asi každá žena v domácnosti zná, co je úklid a co vše obnáší. A je toho opravdu hodně. Skoro každý den vás běžný úklid nemine, pokud máte děti. A to už nemluvím o tom, že sdílíte domácnost třeba se dvěma dětmi. A k tomu vám doma pobíhá minimálně jeden pes a dvě kočky. To je tedy potom opravdu o zábavu postaráno. A vy doslova nevíte, kam byste měli dřív skočit, protože kde skončíte, tam bohužel můžete zase znovu začít. A pěkně pořád dokola. A vy se z toho můžete zbláznit. A to ještě k tomu byste měla k tomu dělat úklidy hloubkové. A k tomu ještě asi milion dalších věcí. A prostě vám na to nezbývá čas? To je přeci jasné.

podlaha

Nejste robot a nemůžete všecko zvládnout. A hlavně byste v první řadě měli myslet na svoje zdraví. Jak chcete zdravě vypadat, když se doma každý den od rána do večera honíte za dokonalým úklidem? A přece to není možné. A zkuste také zapojit zbytek k domácnosti. Ať se také ukážou a s něčím menším vám pomohou. Nebydlíte tam přece sami. A když s něčím potřebujete pomoc, zkuste si najmout firmu. A to třeba pokud potřebujete pořádně čisté podlahy. A čištění podlah se liší. A to zejména podle toho, jestli se bude čistit jen podlaha jako jsou parkety anebo PVC linoleum. Anebo jestli se nejdříve bude čistit koberec a teprve potom se přejde k čištění podlah.

čištění koberců

Například u čištění dlaždic a betonových povrchů se k tomu potřebuje strojové čištění. A například koberce a linoleum se musí přejít k čištění mokrou cestou, kdy se i lépe odstraňují i odolné skvrny. A například parkety na vaší podlaze se budou čistit nejprve strojově. A když tato část skončí přejde se k aplikaci speciálního ošetřujícího oleje, který zajistí kvalitní péči vaší podlaze plus pomáhá odstranit vlhkost a zmírňuje opotřebení. A díky odbornosti profesionálů se nemusíte bát svěřit svoje podlahy a koberce. Mají jen nezávadné prostředky, ale které zároveň dokáží odstranit i ty nejzaschlejší skvrny. Takže pokud máte chuť zkusit vyčistit vaše podlahy profesionálně zkuste zaslat svoji nezávaznou poptávku a uvidíte, jak se k vaší spokojenosti společně domluvíte.


https://www.fiket.cz
marekrohlik@seznam.cz