29 Led
2024


Využijte zbožáky

Máte zájem nakoupit na Internetu výhodně například vodácké vybavení pro vodní turistiku nebo pro sportovní vyžití na divoké vodě a nemáte zatím představu, kde a jak výhodně nakupovat? Internet je obrovský zdroj nákupních možností a vy se v něm snadno ztratíte tehdy, pokud tu chcete v tom „moři zdrojů“ plavat bez záchranné vesty. Daleko nedoplavete, to je jasné, ale my vám hodíme pomyslný záchranný kruh v podobě takzvaných zbožáků aneb zbožových vyhledávačů a cenových srovnávačů.

prodej vodáckého vybavení

Zbožáky fungují tak, že do vyhledávacího pole zadáte dotyčný výrobek, a vyhodnotí vám všechny dostupné obchody, které toto zboží nabízejí. Je to velmi cenná služba, neváhejte ji využít, a navíc je zdarma. Za vyhledávání nezaplatíte ani korunu, přitom vám mnohdy zbožák dokáže ušetřit stovky až tisíce korun, a třeba i v rámci jediného nákupu.

výhodný nákup

Vraťme se ale k vodáckým potřebám, je to totiž jeden z příkladů, jak nakupovat na Internetu poměrně drahé položky, u nichž se slevy díky zbožákům mohou projevit velmi výrazně. Jde tu například o polyetylenové kánoe, nafukovací rafty, pádla, lodní vaky, plovací vesty, stany, spacáky a karimatky, přilby, boty do vody, sandály na souš, lodní špricky a mnoho dalších kusů vodáckého vybavení.

Využijte výhodných slev

Zřejmě jste již někdy slyšeli o slevové akci „Black Friday“. Existují však ještě jiné formy slevových akcí, které však nemusí být zveřejněny ve webovém prostoru, ale jde o interní záležitosti jen některých prodejců. Dozvíte se o nich jen tehdy, pokud navštívíte jejich webové stránky, anebo je necháte prověřit zbožovými vyhledávači, na které vás upozorní e-mailový marketing. Díky tomu se pak můžete pustit do nákupu sportovních potřeb, které jste třeba ještě neměli ani v plánu pořizovat, a chtěli jste počkat na letní či zimní období, pokud se jedná o sezonní záležitost, například letní výprodej lyží nebo zimní výprodej jízdních kol.


https://www.fiket.cz
marekrohlik@seznam.cz