07 Čvn
2023

Halenky – poměrně častým sortimentem dámského secondhandu jsou halenky a trička s krátkým či dlouhým rukávem, topy, košile a podobné typy oděvů, které buď vyšly z módy, nebo je někdo odložil, protože již nepadla velikost, anebo byl model zkrátka okoukaný. Nestává se, že by se jednalo o poškozené výrobky nebo opotřebované tak, že se na vašem těle za pár týdnů rozpadnou, naopak jsou seprané a velice pohodlné.

troje rifle

Svetry – i svetr lze nakoupit z druhé ruky. Výběr těchto druhů oblečení bývá v dámských secondhandech velmi pestrý, co se týče barev i vzorů, a mnohdy tu objevíte něco, co vám zkrátka padne do oka.

Mikiny – mikiny se řadí k nejoblíbenějším druhům oblečení, protože jsou velice pohodlné, praktické, lze je nosit doma, při sportu, na vycházkách, na cestě do zaměstnání i na dovolené, a není to čistě sezónní oblečení, protože lehkou mikinu užijete i v létě večer při posezení na zahradě a teplejší mikina se hodí pod zimní bundu či kabát.

Pyžama – toto je také poměrně oblíbený druh oblečení, navíc pyžama bývají volnějšího střihu a nebývá problém odhadnout správné míry. Některé kousky dokonce sluší i mužům, i když se jedná o dámské pyžamové kalhoty. Podobné to bývá i s dámskými mikinami.

dámský secondhand

Kalhoty – vybrat si kalhoty rovněž není obtížné v těchto typech obchodů, protože tu bývají uvedeny https://www.linguee.cz/%25C4%258De%25C5%25A1tina-angli%25C4%258Dtina/p%25C5%2599eklad/v%25C3%25BD%25C5%25A1e%2Buveden%25C3%25BD.html přesné míry jednotlivých výrobků, tím pádem snadno odhadnete svou velikost. A je-li kvalitní produktová fotografie, pak nepotřebujete výrobek ani fyzicky vidět a zkoušet.

Sportovní oblečení – tepláky, teplákové bundy, vesty, krátké či tříčtvrteční kalhoty – i toto lze pořídit ze „sekáčů“, a to za dobrou cenu a mnohdy s překvapivými výsledky.

Obuv – štítit se po někom obout boty je nesmysl, protože dámská obuv je před prodejem vydezinfikována, takže je to v podstatě, jako byste obouvaly nové boty. Dezinfekce obuvi je samozřejmostí, stejně jako podobný postup s veškerým oblečením.


https://www.fiket.cz
marekrohlik@seznam.cz