13 Dub
2024


Naprostá většina nevěst chce mít svatbu, která odpovídá současným trendům. Módní trendy prosakují nejen do oblečení a bydlení, ale i do svateb. To co chtěly nevěsty ještě před pár roky, to už teď není vyhledávané. A nezáleží na tom, zda jde o kytice, šaty nebo místo konání svatby. Ještě před pár lety nikoho ani nenapadlo, že by se měl brát jinde než na radnici. Jenže doba se změnila a velké oblibě se teď těší hlavně stodoly a zahradní sály. Svatba pod širým nebem je hitem posledních let stejně jako svatby na neobvyklých místech.

svatební hostina

Jednou z nejžádanějších svateb je svatba ve stodole Benatky214. Mnozí majitelé stodol je postavili jen za účelem pořádání svateb. A není se čemu divit, krásně vyzdobená, čistá a moderní stodola vypadá daleko lépe než svatba někde na radnici, kde se vám nelíbí ani prostředí a ani výzdoba. Proto je lepší si svatbu udělat po svém. Mnoho stodol patří k nějaké restauraci, takže můžete mít rovnou zařízenou i hostinu.

Záleží na výzdobě
Když si dekoratér či sama nevěsta vyhrají s výzdobou, bude krásně vypadat svatba takřka kdekoliv. Nestárnoucí klasikou jsou baldachýny, které se dají pověsit na trámy, různé cedule s informacemi pro hosty a také svíčky. Inspiraci najdete všude na internetu, a hlavně na sociálních sítích, které berou lidé, kteří se živí přípravou svateb, jako propagační prostor. Najdete zde tak fotky mnoha a mnoha svateb, kde najdete třeba krásnou kytici, která by se vám líbila také.

podložka na prsteny

Na jídle záleží
Spousta nevěst chce i moderně pojaté občerstvení. Mnoho restaurací nabízí typicky českou kuchyni, kterou jsou schopni připravit v moderním stylu. Netradičně pojatou si tak můžete dát třeba klasiku v podobě svíčkové, která potěší hlavně prarodiče, kteří jsou často zvyklí na tradiční českou kuchyni. Vyberte si pro svou svatbu správné místo, kde si řeknete svoje ANO.


https://www.fiket.cz
marekrohlik@seznam.cz