06 Zář
2023


Možná také právě prožíváte časy nedostatku. A možná tedy i vy dnes a denně sedíte nad účty a uvažujete jednak o tom, z čeho je zaplatit, a jednak o tom, jak by se tyto daly snížit, aby se i v budoucnu nějak zaplatit daly. A možná vás v této souvislosti trápí i docela vysoká cena elektřiny, kterou odebíráte a bez které se samozřejmě nedokážete obejít.

Kéž by se jenom dalo něco ušetřit na tom nebo na onom! A třeba právě na elektřině. To by byla krása, kdyby cena této neviditelné energie byla stejně neviditelná jako elektrická energie sama. Jenže to se nedá očekávat. Elektřina podražila, a zdá se, že dokud neskončí válka na Ukrajině a neskončí problémy související s cenou ruského plynu, který je některými našimi elektrárnami využíván, levněji nebude. A kdo ví, co přijde v záležitosti těchto cen potom.

solární panely

Takže jsme nuceni platit za elektřinu třeba i nepříjemně vysoké účty. Není vyhnutí, protože co bychom si počali, kdybychom natruc přestali elektřinu odebírat? Určitě bychom ušetřili, ale na úrovni našich životů by se to podepsalo natolik negativně, že o tom vlastně ani neuvažujeme.

Mít tak onu elektřinu levnější! To by byla krása! Nebo ji mít dokonce zadarmo! To by bylo teprve krásné!

A víte vy vůbec o tom, že tu taková možnost je? Troufám si tvrdit, že s velkou pravděpodobností víte. A jenom doposud tuto možnost ignorujete, snad v obavě, zda by se vám vrátila počáteční investice, již byste do toho museli vložit.

solární panely

Existují totiž i solární panely, díky nimž si jejich majitelé mohou vyrábět elektrickou energii i sami, a to pohodlně ze slunečního svitu. Stačí, aby na tyto panely dopadaly sluneční paprsky, a rázem může být elektřiny dost a dost, a baterie pylontech joyce-energie.cz pak zajišťují uchování této energie i na dobu, kdy slunce zrovna nesvítí.

Stačí si tedy takové zařízení sehnat a nainstalovat, a rázem může být po problémech s placením neúnosných účtů za spotřebovanou elektřinu, jež nám posílají její distributoři.


https://www.fiket.cz
marekrohlik@seznam.cz