30 Zář
2023


Bydlíte v domě nebo v bytě?
Lidé žijící v jednotlivých bytech musí spoléhat na zabezpečení celého bytového domu, což je často problém. Je běžné že byty mívají i sklepy a společné prostory například ve formě kočárkárny nebo sušárny, kam se většinou dostanou osoby, které tam nemají co dělat. Stačí nezamknout vchodové dveře a o nepříjemné překvapení má celý dům postaráno. Pohyb nežádoucích osob bohužel můžete v bytovém domě či paneláku vyloučit je důsledným zamykáním. Některé domy teď zavádí výměnu dveří, a do vchodu se nedostanete jinak než pomocí čipu.

chytré zařízení

Je to v domě lepší?
Zloděje neodradí ani fakt že se pokouší dostat do rodinného domu. Je to pro ně většinou snadná kořist. Týká se to spíše starších domů, protože novostavby už mívají zabudované bezpečnostní systémy. Majitelé domů by měli považovat za samozřejmost že si domů nainstaluje bezpečnostní zařízení. Může jít o chytrou domácnost, ale také o samostatný kamerový systém a alarm. Spousta lidí během stavby řeší chytrou domácnost, protože její instalace je snazší už během výstavby. Je potřeba vymyslet a napojit spoustu kabelů, a na všechno musíte mít speciální zásuvky a napájení.

bezpečnostní kamera

Co byste neměli zapomínat?
Bezpečnostní kamery jsou naprostým základem, který může pomoct chránit váš dům. Specializované firmy nabízí třeba tak propracovaný systém, že můžete ovládat elektroniku prostřednictvím aplikace v telefonu. Ovládat a sledovat může i jednolité kamery, které se nejčastěji umisťují ke vchodům a monitorují každý pohyb v okolí. Pro nejvyšší možnou bezpečnost můžete mít v domě i dveře na otisk prstu a samozřejmě i alarm, který v případě detekce pohybu přivolá bezpečnostní službu a nebo Policii. Jestli hledáte skvělá bezpečnostní zařízení, nainstalovat vám je může firma, která používá techniku jablotron v Brně i kdekoliv jinde. Buďte s ním v bezpečí.


https://www.fiket.cz
marekrohlik@seznam.cz