25 Zář
2023


Určitě každé ženě se to již někdy stalo. Postavené bradavky jsou noční můrou, když nemáte podprsenku. Je to přirozenost každé ženy, která má prsa, ale i muži mají bradavky, ti je ovšem neschovávají jako ženy. Některé ženy mají malé nevýrazné bradavky, když se jim postaví, ani nevíte, že to udělali, ale jiné ženy naopak mají velké a vystouplé bradavky. U těch je to už jiné. Když se postaví, jde to dost viditelně vidět. Na tričku se jim vytvoří dva stojany. Ovšem některé ženy je mají tak velké, že jsou vidět v některých případech i přes kvalitní podprsenku. To je už opravdu co říct.

bradavky

Spoustě žen se změní poprsí po dětech, když kojí. Některé prsa se potrhají vlivem tahání a porodu jiným působí zase více gravitace. Každá žena má prsa jiná, ale s věkem se kvalitní držení a pevnost rozhodně ztrácí. Žena ve čtyřiceti po dvou odkojených dětech nemůže počítat s tím, že bude mít prsa jako ve dvaceti, kdy žádné děti neměla. To je úděl matek starost péče a oddanost. Každý má na výběr, jestli děti mít nebo ne. Ale rozhodně je to skvělá zkušenost i pocit být rodičem.

nálepky na bradavky

Jak se tedy dají velké i malé bradavky úspěšně schovat, aby je nikdo jiný než váš manžel neviděl. Hlavně když jste oblečená. V dnešní moderní době existují nálepky na bradavky. Nálepky na bradavky většinou jsou to kolečka nebo různé tvary jako kytička co srdíčko. Zakryjí vám celou bradavku i s prsním dvorcem. Tak se schová celá bradavka a i když se postaví, tak se to nepozná. Jsou vyvinuty z příjemného prodyšného materiálu, který neohrožuje vaše prsa zdravotně. Na vnitřní straně je páska, podél vnějšího kruhu. Nemusíte se bát, že jste měli lepidlo přímo na bradavce. Je pouze v jejím okolím. Náplasti jsou na těle příjemné a nijak vás neobtěžují. Jejich pohyb je jak kdybyste je neměla. Vyzkoušejte tento malý zázrak, který vám pomůže na plesech a v letních dnech.


https://www.fiket.cz
marekrohlik@seznam.cz