26 Úno
2024


Že boty do postele nepatří, o tom se jistě nemusíme přít. Jen si představte, že byste dorazili do předsíně ze zahrady, kde jste před chvílí pracně zorali v gumových galoších záhon pro sázení mrkve, a v zablácených botách hupsli rovnou pod deku. Příšerné, že? Jsou však jisté výjimky, a tam boty v posteli naopak být musí. Tedy vysloveně nemusí, ale chyběly by tam.

dámská obuv k vyzouvání v posteli

Proč vlastně muži tolik touží po tom, mít svou partnerku v posteli v botách?

Vyzouvání je moc sexy – kdo miluje vyzouvání ženských bot přímo v posteli, rozhodně nemusí být fetišista. Prostě si užívá jen pocit, že se konečně skrze obuv může dostat k objektu zájmu. Ženské nohy jsou překrásné, jsou fantasticky tvarované, vysloveně anatomický zázrak. A to jsme ještě nezačali hovořit o chodidlech. Stehna, hýždě a lýtka jsou úžasná, to jistě, ale chodidla? Proč myslíte, že se známý mystik Leonardo da Vinci zmínil právě o chodidlech, že je to naprosto dokonalé mistrovské dílo? Leonardo se nepozastavil nad krásou stehen, ale nad chodidly, a to by pro vás mělo být vodítkem k tomu, abyste lépe chápali nejen jejich působivou krásu, ale i jejich skutečný význam.

krásná bosá chodidla

Chodidla jsou božská – ženy svým mužům umožňují skrze chodidla prožívat neuvěřitelné okamžiky rozkoše, a to z několika důvodů. Za prvé je vzrušuje, když vyzují nožku z boty typu Pleaser, kde je na stélce dobře markantní přesný otisk chodidla, ten již sám o sobě je silným erotickým stimulem, stačí se jej lehce dotknout bříšky prstů. Za druhé je nesmírně sexy podélná i příčná klenba, která vytváří parabolický most, a v souladu se zaoblenou úzkou patou je to něco neuvěřitelně okouzlujícího. Za třetí jsou velmi smyslné dlouhé prsty, opět ustupující v parabolickém tvaru, a za čtvrté je ve hře růžová barva bosých plosek. A růžová je barvou lásky, co chcete víc? Snad jen to, že (za páté) si málokdo nechá ujít na chodidlech jemně slanou chuť a smyslnou, dráždivou vůni ženského potu.


https://www.fiket.cz
marekrohlik@seznam.cz