23 Led
2024


Auto je spotřební zboží, o které se musíme pravidelně starat. Pokud byste péči o auto dlouhodobě zanedbávali, můžete si být jisti, že nenastartujete když to budete nejvíc potřebovat, a nebo neprojdete technickou. A bez platné technické nesmíte na silnici. Dostanete za to tučnou pokutu a auto vám může Policie zabavit. Je lepší si nepřidělávat problémy a raději vyjet na silnici jen v případě že ho máte v pořádku. Auto které je zanedbané může být nebezpečné okolí, protože z něj může něco upadnout a poškodit auto jedoucí okolo, případně může někomu způsobit zranění.

rozbité auto

Zejména pokud máte starší auto, může oprava trvat déle. A jestli máte auto z dílny netradičních výrobců, počkáte si i na doručení náhradních dílů, které nejspíš nebudou v okolí skladem. Mít specifické auto je hezký koníček, ale není to nic na běžné ježdění. Pro denní cestování si raději pořiďte sériově vyráběné auto, které opravíte na každém rohu.

Auto se pokazí, když potřebujete vyjet
Někdy potřebujeme auto každý den, jindy jednou za týden nebo méně často. Závady se ale neptají kdy se vám to hodí, a tak se auto pokazí nejčastěji zrovna když se bez něj neobejdete. Stačí si ale uložit číslo a zavolat nám. Jsme půjčovna aut v Praze a v nabídce máme spoustu aut, se kterými můžete odjet. Nabízíme nejen osobní auta, ale i dodávky. Půjčit si u nás můžete starší i nové modely osobních aut. A dost možná u nás najdete stejné auto, které máte doma.

červené auto

Co potřebujete?
Pokud máte auto v servisu nebo jste ho právě nechali sešrotovat a nové ještě nemáte, můžete si vypůjčit http://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/rady-a-navody/konec-stresu-s-kupovanim-vanocniho-stromku-muzete-si-ho-vypujcit třeba Fabii nebo Octavii, což jsou dlouhodobě nejpopulárnější auta na českých silnicích. K vypůjčení auta budete potřebovat dva doklady s fotkou. Uhradíte vratnou zálohu a můžete odjet. Auto je možné přistavět tam kde ho budete potřebovat. S námi se domluvíte na všem.


https://www.fiket.cz
marekrohlik@seznam.cz